"Internet dziś to super ekspres, który czeka na pasażerów
by zawieźć ich w nową erę, erę globalnej informacji.
Kto nie zdąży wsiąść do niego teraz, jutro może zostać
sam na peronie...."
o nas historia produkty gry planszowe wiedza dla prasy galerie linki kontakt

Arena Albionu - przygodowa gra karciana

Kuźnia Gier wyprodukowała dla firmy PROGLOBAL przygodową grę karcianą Arena Albionu opartą na internetowej grze MMORPG Arena Albionu. Więcej informacji o tej produkcji znajdziecie w rozszerzeniu wieści.

W grze tej jest jedna główna zasada, aby PRZETRWAĆ. Nie spotka cię tutaj nic miłego, Twoja postać niejednokrotnie zostanie pobita i okradziona. Każdy czyha na Twój błąd, a w ciemnych zakamarkach czai się wielki drab, który poluje na takich jak Ty. Ale Ty jeśli nie załamiesz się i będziesz mężnie znosił wszystkie przeciwności, zyskasz szacunek i wieczną chwałę. Jeśli natomiast jedynym Twoim atutem będzie tylko narzekanie nad swoim nędznym losem, uzyskasz pogardę i wieczne zapomnienie. Czy jesteś przygotowany na ciężkie życie? Jeśli tak, to śmiało przekrocz wrota Albionu, jeśli nie, to oddal się czym prędzej i wróć, kiedy będziesz gotów!

Elementy gry:
Talia 110 kart, 56 kolorowych znaczników, instrukcja.

Proglobal to firma informatyczna najbardziej znana z gry MMORPG Arena Albionu. W 100% polskiej grze rozgrywanej przez przeglądarkę WWW, która funkcjonuje w sieci od ponad 7 lat i zanotowała około 650 000 zarejestrowanych kont graczy. Grę internetową Arena Albionu i jej charakter tworzą przede wszystkim dwa nierozerwalne elementy. Jednym z nich jest warstwa techniczna gry, a drugim bardzo ważnym, nieodłącznym elementem gry są gracze, którzy współtworzą społeczność internetową. Fabuła gry osadzona jest w realiach średniowiecza i prezentowane są w niej elementy uzbrojenia w formie graficznej dawnych rycerzy i wojowników rożnych kultur.

Kuźnia Gier to polski wydawca gier planszowych, karcianych i RPG. Od 2005 wydaje gry planszowe - zarówno na wesoło Wiochmen, Na sygnale, Kapitan Bomba) jak i na poważnie (Kingpin, Wiedźmin - PGK, Piraci 2 - Córka Gubernatora). Od 2009 roku wydaje najpopularniejszą polską grę kolekcjonerską - Veto! Szlachecka Gra Karciana (min. dodatki: Ogniem i Mieczem, Do Szabel, Rębajłowie) oraz system RPG w realiach steampunk fantasy - Wolsung: Magia Wieku Pary.

Więcej o grze

Arena Albionu - karciana gra przygodowa

WYDARZENIA

Arena Albionu - przygodowa gra karciana.

Kuźnia Gier wyprodukowała dla firmy PROGLOBAL przygodową grę karcianą...

Ponad pół miliona kont w 100% polskie grze internetowej

W polskiej grze internetowej Arena Albionu dostępnej pod....

Poznań Game Arena 2008

Relacja z PGA 2008 - Poznań Game Arena - Targi Multimediów i Rozrywki....o nas | historia | produkty | gry planszowe | wiedza | dla prasy | galerie | kontakt | linki

PROGLOBAL 2007-2010